Aplikacje i strony - internet

Tylko rozwiązania, z których ludzie będą korzystać mają szansę skutecznie wspierać biznes. Dlatego nasze produkty tworzymy z myslą o odbiorcach końcowych. Starając się aby użytkowanie było łatwe i intuicyjne.

Tworzymy:

* Systemy zarządzania trescią ( CMS )
* Systemy zarządzania klientami ( CRM )
* Systemy przepływu informacji ( Workflow )


Każdy projekt jest indywidualnie omawiany i dostosowywany do potrzeb klienta. Chcemy poznać Twój pomysł aby jak najlepiej dobrać niezbędne składniki. Dzieki temu systemy są czytelne i przyjemne w obsłudze.

Aplikacje Internetowe

Tworzymy aplikacje, które są dostępne z każdego miejsca. Wystarczy tylko komputer podłaczony do internetu. Wykorzystujemy najnowsze, sprawdzone technologie, które zostały docenione przez tysiące internautów. Wykorzystaj moc globalnej sieci.

Aplikacje Intranetowe

Szybki przepływ informacji, zarządzanie klientem, raportowanie pracy oraz zarządzanie pracownikami stają się łatwiejsze dzięki dobrze zaprojektowanym aplikacjom intranetowym. Stworzymy wewnętrzne systemy ze ścisłą kontrolą dostępu gdzie każdy z pracowników będzie mógł łatwo i intuicyjnie znaleźć niezbędne dane.

Sklepy Internetowe

E-commerce jest dynamicznie rozwijającą się gałęzią handlu. Twoi klienci to wymagający ludzie. Zaoferuj im najlepsze i intuicyjne rozwiązania. Dzieki temu szybko zbudujesz markę, a zadowoleni klienci będą powracać do sklepu.

Portale Społecznościowe

Oddaj władzę użytkownikom. To hasło przyświeca erze Web 2.0 i portalom społecznościowym. Stworzymy przyjazne narzędzia, a dzięki tym intuicyjnym rozwiązaniom Twoi użytkownicy będą łatwo tworzyli treść portalu.